Aktualności

W grudniowym numerze dowiemy się jak pomagaliśmy potrzebującym, co z drewnem palić, czy nie?, zaprezentujemy zimowe slajdy z Czeszewa, wybierzemy się na wycieczkę do "Wielkiego Lasu", przypomnimy jak właściwie palić w kominku by nie szkodzić sobie i środowisku, odkryjemy świat sikorek.

Wieści z lasu

Miesięcznik „Wieści z Lasu” to specjalny dodatek do Gazety Jarocińskiej, ukazujący się cyklicznie i nieprzerwanie od 2005 r. W nim znajdziecie Państwo ciekawe informacje z „naszego podwórka”, konkursy, wywiady oraz informacje z kraju i ze świata dotyczące tematyki leśnej. Zapraszamy do lektury!

Wydarzenia

Wielkopolski rezerwat przyrody już po raz dziewiąty stanie się planem do twórczych zmagań grupy artystów. Tegoroczny plener w Czeszewie odbędzie się pod hasłem: „Pod osłoną nieba”.

Przetargi, zamówienia, zarządzenia

Przetargi, zamówienia i zarządzenia prezentujemy na stronie Biuletynu Informacji Publicznej.

Sprzedaż drewna, choinek i sadzonek

Wszystkich zainteresowanych zakupami, serdecznie zapraszamy !

Oferta łowiecka

Nadleśnictwo Jarocin serdecznie zaprasza do swych łowisk wszystkich tych, którzy marzą o niezwykłych przeżyciach łowieckich, ciekawych trofeach, pobycie w pięknych zakątkach leśnych w kontakcie z przyrodą.

Zakazy wstępu do lasu

W wyjątkowych przypadkach, nadleśniczy ma prawo wprowadzić zakaz wstępu do lasu. Takie zakazy wiążą się przede wszystkim z zachowaniem bezpieczeństwa odwiedzających las.

RODO

Administratorem Twoich danych osobowych jest Nadleśnictwo Jarocin z siedzibą: ul. T. Kościuszki 43, 63-200 Jarocin, tel. 62-747-23-19, adres e-mail: jarocin@poznan.lasy.gov.pl

FAQ

Na najczęściej zadawane pytanie, odpowiedzi znajdziesz tutaj.

Regulaminy korzystania z dróg leśnych

Ważna informacja dotycząca dróg leśnych