Web Content Display Web Content Display

Obiekty edukacyjne

Jeżeli jesteś zainteresowany zagadnieniami związanymi z lasem, chcesz skorzystać z bazy edukacyjnej nadleśnictwa lub infrastruktury leśnej, koniecznie tu zajrzyj i odwiedź prezentowane obiekty i miejsca związane z edukacją leśną.

 

Ośrodek edukacji leśnej "Centrum Zarządzania Łęgami" w Czeszewie

 

Infrastruktura edukacyjna - Instalacja edukacyjna "Rzeka" w Czeszewie

 

Ścieżka edukacyjna "Tropem leśnych zwierząt" w okolicy Żerkowsko-Czeszewskiego Parku Krajobrazowego (Nowość)

 

Ścieżka edukacyjna "Starorzecze" w okolicy Żerkowsko-Czeszewskiego Parku Krajobrazowego

 

Ścieżka edukacyjna "Nad Lutynią" w okolicy Żerkowsko-Czeszewskiego Parku Krajobrazowego

 

Ścieżka edukacyjna "Szkółka przy ognisku" w Jarocinie

 

Ścieżka edukacyjna "Tarce - Wigwam" w m. i l-ctwie Tarce

 

Ścieżka edukacyjna "Leśny Zakątek" w okolicy m. Stara Obra (Nowość) 

 

Prom turystyczny "Nikodem" czynny codziennie (równiez w soboty i w niedziele) w dniach od 01 maja do 31 października w godz. 10.00-18.00. Na przeprawie promowej obowiązują opłaty, regulowane w kasie u przewodnika na promie (1zł brutto/osoba, 5zł pojazd osobowy). Godziny otwarcia przeprawy promowej mogą ulec zmianie (zależne od warunków pogodowych). Więcej informacji u przewoźnika oraz OEL w Czeszewie +48 61 438 31 21.

 

Uwaga w celu sprawdzenia bieżacego funkcjonowania promu najlepiej skontaktować się z nami telefonicznie 606-759-222 Maciej Trzebniak, 606-759-226 Marek Dobroczyński, 61-438-31-21 biuro OEL w Czeszewie.

 

Materiał przedstawiajacy OEL w Czeszewie dzieki uprzejmości Marcina Wleklińskiego, właściciela - "studia EMMA Orzechowo"

 

Więcej obiektów również z Twojej okolicy znajdziesz klikając na poniższe okno serwisu "Czas w las". Serdecznie zapraszamy!

 

Jeżeli masz pytania, prosimy o kontakt: Jakub Wojdecki Stanowisko d.s. edukacji i promocji, rzecznik prasowy, redaktor "Wieści z lasu", administrator "www" Tel.: 62 747 23 19, 62 747 63 60 w. 115, 606 759 237 jakub.wojdecki@poznan.lasy.gov.pl