Webcontent-Anzeige Webcontent-Anzeige

headquarters Nadleśnictwo Jarocin
Nadleśnictwo Jarocin
62 747 23 19, 62 747 63 60 + (wewnętrzny)
62 747 24 15

ul. Tadeusza Kościuszki 43

63-200 Jarocin

Biuro Nadleśnictwa czynne: pon - pt w godz. 7.00-15.00

Bieżący rachunek podstawowy
PKO BP
24 1020 2212 0000 5102 0405 1629 
NIP: 617-000-33-19


Wyświetl większą mapę
Współrzędne GPS: 51°58'3.863"N, 17°29'53.772"E

Nadleśniczy
Janusz Gogołkiewicz
62 747 23 19
Zastępca Nadleśniczego
Anna Andrzejewska
62 747 23 19
W zastępstwie Głównego Księgowego
Daria Spychalska
62 747 23 19
Sekretarz Nadleśnictwa
Bartosz Zawal
62 747 23 19

Pion Nadleśniczego

Andrzej Filipiak
Inżynier Nadzoru
phone-abbreviation: 62 747 23 19, 62 747 63 60 w. 129, 606 759 217 / pok. 11
Rafał Biernacik
Inżynier Nadzoru
phone-abbreviation: 62 747 23 19, 62 747 63 60 w. 129, 602 759 268 / pok. 11
Jacek Kaaz
Komendant Posterunku Straży Leśnej
phone-abbreviation: 62 747 23 19, 62 747 63 60 w. 118, 606 915 207 / pok. 7
Roman Walczak
Strażnik Leśny
phone-abbreviation: 62 747 23 19, 62 747 63 60 w. 118, 606 915 167 / pok. 7
Małgorzata Bartczak
Specjalista ds. pracowniczych
phone-abbreviation: 62 747 23 19, 62 747 63 60 w. 113 / pok. 17 (pierwsze piętro)
Usługowo (poniedziałki)
Radca Prawny
phone-abbreviation: 62 747 23 19, 62 747 63 60 w. 127 / pok. 18 (pierwsze piętro)
Usługowo (w poniedziałki i piątki)
Stanowisko ds. BHP
phone-abbreviation: 62 747 23 19, 62 747 63 60 w.127, 505 573 742 / pok.18 (pierwsze piętro)
Krzysztof Matysiak
Administrator SILP, konserwator ds. serwisu RTV
phone-abbreviation: 62 747 23 19, 62 747 63 60 w. 140, 606 759 219 / pok. 20 (pierwsze piętro biura) oraz pomieszczenie przy dużym magazynie od strony parkingu (odrębny budynek)

Pion Zastępcy Nadleśniczego

Usługowo
PAD Punkt Alarmowo Dyspozycyjny
phone-abbreviation: 501 949 163, + 48 (62) 747 38 07
Jan Bartczak
Starszy Specjalista S.L. ds. użytkowania lasu
phone-abbreviation: 62 747 23 19, 62 747 63 60 w. 124 / pok.15 (pierwsze piętro)
Tatiana Krawczyk
Specjalista S.L. d.s. sprzedaży drewna
phone-abbreviation: 62 747 23 19, 62 747 63 60 w. 121, 784 058 336 / pok. 8
Marcin Sipiak
Specjalista SL ds. fakturowania i refakturowania usług
phone-abbreviation: 606 759 225, 62 747 23 19, 62 747 63 60 w. 132 / pok. 20 (pierwsze piętro)
Klaudia Duda
Instruktor Techniczny ds. fakturowania i refakturowania usług
phone-abbreviation: 62 747 23 19, 62 747 63 60 w. 132 / pok. 20 (pierwsze piętro)
Joanna Henicz-Szklarz
Starszy Specjalista S.L. ds. hodowli, szkółkarstwa i ochrony lasu,
phone-abbreviation: 62 747 23 19, 62 747 63 60 w. 141 / pok. 16 (pierwsze piętro)
Jakub Krzynowek
Specjalista S.L. d.s. selekcji i nasiennictwa leśnego, ochrony przyrody
phone-abbreviation: 606 759 231, 62 747 23 19, 62 747 63 60 w. 122 / pok. 16 (pierwsze piętro)
Mariusz Trawiński
Specjalista ds. stanu posiadania
phone-abbreviation: 62 747 23 19, 62 747 63 60 w. 114 / pok. 19 (pierwsze piętro)
Łukasz Trzebniak
Instruktor techniczny ds. p.poż., łowiectwa, melioracji i dróg
phone-abbreviation: 62 747 23 19, 62 747 63 60 w. 126, 698 162 587 / pok. 16 (pierwsze piętro)
Jakub Wojdecki
Specjalista S.L. ds. zagospodarowania turystycznego, edukacji leśnej i promocji
phone-abbreviation: 62 747 23 19, 62 747 63 60 w. 115, 606 759 237 / pok. 12 (pierwsze piętro, za windą)
Maciej Trzebniak
Leśniczy Leśnictwa Czeszewo
phone-abbreviation: 606 759 222, 61 738 31 21
Jacek Gola
Leśniczy Leśnictwa Rozmarynów
phone-abbreviation: 606 759 223, 62 747 63 68
Krzysztof Filipiak
Leśniczy Leśnictwa Sarnice
phone-abbreviation: 789 401 685, 61 438 31 65
Hubert Przybylski
Leśniczy Leśnictwa Spławik
phone-abbreviation: 606 759 234
Michał Grygiel
Leśniczy Leśnictwa Cielcza
phone-abbreviation: 606 759 238, 62 747 25 62
Marek Pawlak
Leśniczy Leśnictwa Góra
phone-abbreviation: 606 759 229, 62 740 90 79
Marek Tomczak
Leśniczy Leśnictwa Potarzyca
phone-abbreviation: 606 759 216, 62 721 69 81
Jerzy Żakowski
Leśniczy Leśnictwa Tarce
phone-abbreviation: 602 759 328, 62 747 25 62
Wiesław Krawczyk
Leśniczy Leśnictwa Tumidaj
phone-abbreviation: 606 759 235, 62 740 13 27
Tomasz Daszczyk
Leśniczy Leśnictwa Boguszyn
phone-abbreviation: 606 759 242, 61 287 58 06
Krzysztof Baczyński
Leśniczy Leśnictwa Lubonieczek
phone-abbreviation: 606 759 228, 61 285 70 35
Piotr Narolski
Leśniczy Leśnictwa Brzozowiec
phone-abbreviation: 606 759 233, 61 285 14 27
Rafał Musiołowski
Leśniczy Leśnictwa Murzynówko
phone-abbreviation: 606 759 241, 61 285 15 68
Marek Mroziński
Leśniczy Leśnictwa Radliniec
phone-abbreviation: 606 759 239
Grzegorz Musiela
Leśniczy - Kierownik OSN
phone-abbreviation: 606 759 236, 62 747 38 52
Magdalena Karbowa
Specjalista ds. zasobów
phone-abbreviation: 62 747 38 52
Malgorzata Shurhot
Starszy referent ds. oceny nasion - Stacja kontroli nasion
phone-abbreviation: 62 506 53 53
Alicja Pochylska
Specjalista ds. szkółkarskich
phone-abbreviation: 606 759 250, 62 747 38 08
Kamila Madalińska
Specjalista ds. szkółkarskich
phone-abbreviation: 504 849 096, 62 747 38 08

Pion Głównego Księgowego

Daria Spychalska
Księgowy /w zastępstwie Glównego Księgowego/
phone-abbreviation: 62 747 23 19, 62 747 62 60 w. 123 / pok. 5
Agnieszka Brugger-Włodarczyk
Księgowy
phone-abbreviation: 62 747 23 19, 62 747 62 60 w. 123 / pok. 5
Maria Wojdecka
Księgowy
phone-abbreviation: 62 747 23 19, 62 747 62 60 w. 116 / pok. 5 /kasowy/
Beata Narkiewicz
Księgowy
phone-abbreviation: 62 747 23 19, 62 747 63 60 w. 142 / pok. 5

Pion Sekretarza Nadleśnictwa

Usługowo (wtorek /środa 7-12.00)
Zaopatrzenie nadleśnictwa, składnica akt
phone-abbreviation: 691 880 735, 62 474 23 19, 62 747 63 60 w.137 / zewnętrzny budynek archiwum nadleśnictwa
Mateusz Szybiak
Instruktor Techniczny ds. administracji
phone-abbreviation: 62 747 23 19
Ewelina Kłosowska
Sekretarka
phone-abbreviation: 62 747 23 19, 62 747 63 60 w. 134 / pok. 1
Hanna Silska
Specjalista d.s. infrastruktury
phone-abbreviation: 62 747 23 19, 62 747 63 60 w. 128 / pok. 10
Usługowo (w czwartki)
Stanowisko d.s. inwestycji i remontów
phone-abbreviation: 62 747 23 19, 62 747 63 60 w. 127 / pok. 18